Hledáme nové kolegy. Možná chceme právě tebe

Víc hlav víc ví a víc rukou udělá víc práce, to dá rozum. Proto jsme do manicy během léta přidali 6 nových židlí. Máš talent? Na Microsoft 365, IT technologie, ale i na jiné oblasti lidského bytí a žití? Přidej se k nám! 

Všechny nové židle bychom rádi obsadili dřív, než přijdou Vánoce. Detailní popis pozic si přečti na stránce Kariéra. A jelikož z inzerátu určitě nevyčteš všechno, tak klidně rovnou pošli svoje CV na e-mail chcisebavit@manica.cz a přijď se s námi seznámit.

Junior analytik/konzultant

Náš analytik musí mít našlápnutý super analytický mozek a být zároveň i komunikativní člověk s velkou dávkou empatie. Víme, že jde o vzácný živočišný druh. Proto si tě u nás budeme hýčkat a všechno potřebné tě naučíme.

Jsi to ty? Pošli svoje CV na e-mail chcisebavit@manica.cz. Těší se na tebe Helena Jetelová.

Junior grafik a video designér

Víš co znamená UX? Záleží ti na kvalitě odvedené práce? Umíš používat grafické produkty Adobe (vlastně i jakékoliv jiné)? Jestli jsi k tomu všemu i týmový hráč a nezatloukáš deadliny, potom na tebe významně mrkáme. A ty se mrkni na detaily téhle pozice.

Jsi to ty? Pošli ukázky svojí práce a CV na e-mail chcisebavit@manica.cz. Těší se na tebe Eva Fořtová.

Junior M365 konzultant

Buď pravá ruka našich seniorních konzultantek! Pozor, nebudeš jim vařit kafe, budeš se učit od A do Z všechno o vesmíru Microsoft 365, abys mohl/a být brzy samostatná jednotka. Zn. Chuť učit se podmínkou.

Jsi to ty? Pošli svoje CV na e-mail chcisebavit@manica.cz. Těší se na tebe Eva Fořtová.

Microsoft 365 Architekt

Na tuto pozici hledáme zkušeného konzultanta platformy Microsoft 365. Musí mít zkušenosti s návrhy řešení a nasazením nástrojů M365. Znát důkladně architekturu M365. Zvládat naslouchat klientovi a taky si umět odřídit projekt. 

Jsi to ty? Pošli svoje CV na e-mail chcisebavit@manica.cz. Těší se na tebe Honza Flek.

Cloud Architekt

Vymyslet správný mix technologií, díky kterému vyřešíme požadavek od zákazníka, je mnohdy slušný rébus. K jeho vyřešení jsou potřeba pokročilé znalosti technologií, zkušenosti a samozřejmě i obrovský zápal pro věc. Chceš změnit prostředí? Čekáme na tebe.

Jsi to ty? Pošli svoje CV na e-mail chcisebavit@manica.cz. Těší se na tebe Tomáš Kutěj.

SharePoint konzultant

Spíš než internety řešíme v manice intranety. Hledáme tedy borce na Microsoft SharePoint případně člověka, který se dokonale vyzná v prostředí Microsoft 365. Úkol zní jasně – rozvoj používaných nástrojů (SharePoint, Teams, OneDrive, Stream atd.) u našich klientů.

Jsi to ty? Pošli svoje CV na e-mail chcisebavit@manica.cz. Těší se na tebe Honza Moleš.