Adopce mravenců aneb naše kolegy zatím nenahrazujeme

Naši milí, věříme, že jste nám na mravenčí lep neskočili. I když by bylo moc pěkné mít místo akvárka s rybičkami terárium s mravenci, zdravý rozum vítězí a mravence z jejich přirozeného prostředí vytrhávat nechceme. 

Určitě jste si už všimli, že v naší komunikaci nějakou dobu používáme mravence. Důvod je snadný – slovo manica totiž označuje latinsky druh mravence. Proto, pokud o sobě mluvíme jako o mravencích, není to jen infantilní kratochvíle, vychází to z nás samých, z našeho názvu. A moc rádi se v opravdovém mraveništi také inspirujeme při naší práci. Vystihuje nás pracovitost, spolupráce, dobré vztahy a oddanost. 

Chcete-li se přidat mezi naše jediné , tedy ty lidské, mravence, místo u stolu se najde téměř vždy. Jestli se nenajdete v popisovaných profilech, nebojte se poslat životopis na náš e-mail chcisebavit@manica.cz 

A kdybyste náhodou chtěli pomoci s adopcí Microsoft 365, nastavením cloudu, s komunikací nebo třeba firemních intranetem (umíme toho samozřejmě mnohem víc), ozvěte se taky.